Eveline, Just Epil!+Argan Oil- ultradelikatny nawilżajacy krem do depilacji (nogi) 9w1


Witam:)


Przychodzę do Was z kolejnym produktem od Eveline, tym razem jest to krem do depilacji nóg. Dostaniecie go za ok. 13 zł (125 ml) w tekturowym pudełeczku wraz ze szpatułką. Nie używam często takich produktów ze względu na wrażliwą skórę na nogach, lecz dostałam go do testów i postanowiłam go wypróbować...
ULTRADELIKATNY NAWILZAJACY KREM DO DEPILACJI 9w1
Od producenta...

Ultradelikatny nawilżający krem do depilacji 9 w 1 skutecznie usuwa owłosienie, jednocześnie nie podrażniając skóry. Innowacyjna formuła Capislow™ zapobiega szybkiemu odrastaniu włosów, dzięki czemu skóra pozostaje aksamitnie gładka na dłużej. Krem zawiera cenny olejek arganowy, znany ze swych właściwości nawilżających i regenerujących, oraz wyciągi z aloesu i jedwabiu, które koją i łagodzą podrażnienia. To wyjątkowe połączenie składników aktywnych zapewnia Twojej skórze doskonałą pielęgnację podczas depilacji.
 
Potwierdzona skuteczność działania, dzięki formule zawierającej Capislow™
80% wolniej odrastające włoski*
65% mniej odrastających włosków*
*Test samooceny przeprowadzony na wybranej grupie kobiet.
 
EKSPRESOWY EFEKT W 3 MINUTY:
1. Skutecznie i szybko usuwa zbędne owłosienie.
2. Opóźnia odrastanie włosków dzięki formule zawierającej Capislow™.
3. Ogranicza czestotliwość depilacji, hamując cykl życiowy włosa.
4. Usuwa nawet najgrubsze owłosienie.
5. Koi i łagodzi podrażnienia dzięki zawartości wyciągu z aloesu.
6. Wyciąg z jedwabiu nawilża skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką.
7. Energisomy Q10+R dodatkowo wygładzają skórę i dbają o jej kondycję.
8. Olejek arganowy odżywia, regeneruje i łagodzi podrażnienia.
9. Zapewnia długotrwałe uczucie komfortu.
 
SPOSÓB UŻYCIA:

• Używając szpatułki, rozprowadź krem równomiernie na tych partiach ciała, z których chcesz usunąć owłosienie. Nie wcieraj kremu w skórę.
• Pozostaw na skórze przez 3 minuty.
• Następnie za pomocą szpatułki delikatnie usuń krem z niewielkiego fragmentu skóry. Jeśli włoski łatwo schodzą ze skóry, usuń resztę kremu szpatułką w kierunku „pod włos”. Jeśli włoski nie schodzą jeszcze z łatwością, pozostaw krem na skórze, ale nie dłużej niż na 10 minut od początku aplikacji. Pozostałości kremu można usunąć wilgotną gąbką, następnie należy dokładnie przemyć skórę letnią wodą bez użycia mydła i osuszyć.

Przed pierwszym użyciem preparatu należy wykonać test alergiczny: na niewielką powierzchnię skóry nanieść krem, odczekać kilka minut i zmyć. Jeśli w ciągu 24 godzin w miejscu aplikacji nie wystąpi reakcja uczuleniowa, możesz stosować krem. Przed upływem 24 godzin od depilacji nie używaj na miejsca depilowane dezodorantów i antyperspirantów. Unikaj kąpieli słonecznych. Głównymi składnikami kremu są sole kwasu tioglikolowego oraz czynnik alkalizujacy. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się kremu do oczu natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem.


Do opakowania dołączona jest biała szpatułka którą możemy rozprowadzić krem i zebrać pozostałości po depilacji. 


 Kiedy rozpakowałam krem i nałożyłam go na nogi było wszystko ok ale tylko przez 1-2 minuty, następnie, skóra na nogach zaczęła mnie okropnie piec. Od razu wskoczyłam pod prysznic i zmyłam krem najszybciej jak tylko się dało. Pojawiła się u mnie reakcja alergiczna, skóra była bordowa, rozpalona, każdy dotyk sprawiał mi dyskomfort, nawet leżąc w łóżku dotyk kołdry czy też prześcieradła sprawiał mi ból. Dobrze że to wydarzyło się w piątek więc miałam weekend na doprowadzenie moich nóg do normalnego stanu. Wiem że nie skuszę się na ten krem kolejny raz.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...